heart, love, keyboard-3698156.jpg

Nõuanded edukaks online-kohtinguks

Internetis tutvumine on suurim leiutis, mida maailm on kunagi näinud. Sirvite profiile, leiate kellegi, kes teile meeldib, ja alustate vestlust. Igasuguse õnne korral meeldite neile tagasi ja võite oodata uut armastust, romantikat ja kirglikku armatsemist.

See on teoorias.

Tegelikkuses on kohtingusaitidel kaaslase leidmine piin. Et aidata teil tõelise armastuse leidmisel, soovime teiega jagada näpunäiteid ja nippe. Järgmised näpunäited on head nii meestele kui naistele ning loodetavasti aitavad need sul kiiremini ja frustratsioonivabalt leida oma hingesugulase.

1. Kõik algab sinu profiilipildist

Paljud veebipõhised tutvumisartiklid ja -tooted püüavad teid veenda, et see, mida te oma esimese sõnumi jaoks kirjutate, on kõige olulisem oskus, mille te kunagi õpite. See on teatud määral tõsi. See, mida te oma avasõnumis ja oma profiilis kirjutate, määrab kindlasti palju teie edu online-kohtingul, kuid suurim tegur on see, kuidas keegi teie profiilipildile reageerib.

See on esimene asi, mida nad kunagi näevad!

Kuigi teie avasõnumi sisu määrab, kas keegi klõpsab teie profiilile, määrab see pilt, kas nad sõnumi üldse avavad. See ei ole universaalne reegel, kuid võtke eeskujuks naised – mida rohkem sõnumeid naine iga päev saab, seda valivam ta on. Kas olete kunagi kustutanud avasõnumi, mis põhineb ainult pisipildil? Ma arvan, et igaüks on mingil hetkel seda teinud ja kujutage ette, kui tihti te seda teeksite, kui saaksite 100 eurot päevas, mitte 1 või 2 nädalas.

Enamik atraktiivseid naisi ei ava isegi kõiki oma sõnumeid lihtsalt seetõttu, et nad ei viitsi neid kõiki sirvida. Peate eeldama, et kiire pilk pisipiltidele on ainus, mida ta kasutab, et otsustada, kas sõnum avab, nii et kui teie põhipilt ei ole teie parim foto, siis teete endale karuteene. Ei mingeid palja otsas võtteid ega ametlikke pilte – soovite pilti, mis näitab, et olete pingevaba, lõbus inimene, kellel on aktiivne seltsielu.

2. Omage huvitavat profiili

Peaaegu pole vahet, millist teavet oma profiilile kirjutate, kui väljendate siirust ja haavatavust. Parim viis siiruse demonstreerimiseks on kirjutada oma peamine biograafia lahtisel vestlusel, ilma et prooviksite end üles tõsta. See ei ole CV; sa ei osale kellegi ees, seega ära kirjuta seda nii, nagu püüad muljet avaldada. Seda peetakse abivajajaks ja kuigi teil võib olla seksikaim pilt, mis võimalik ette kujutada, on teie võimalus kellegagi kohtuda peaaegu null, kui kõlate nagu dušš.

Haavatavus on enda avamise olemus, kartmata tagasilükkamist. Kas sa oled geek maletaja? Kas sulle meeldib arvutiprogrammeerimine? Kas sul on fetiš markide lakkumise vastu? Ärge kartke inimestele öelda, kes te olete ja mida teile meeldib teha. Tõeliselt atraktiivne inimene tunneb end oma nahas mugavalt ja julgeb avaldada oma mõtteid ja tundeid, hoolimata sellest, mida keegi teine ​​arvab. Paluge oma parimal sõbral või kellelgi, keda usaldate, oma profiili korrektuuri läbi lugeda, et kontrollida, kas teie kirjutatu on teie isiksuse õiglane ja aus esitus ning et te pole hullumeelsed.

Kui sa ei taha muidugi hullumeelseid inimesi meelitada.

3. Esimene sõnum on kõige olulisem

Olgu, olete oma profiili korrastanud ja korralikud pildid teinud. Nüüd olete valmis saatma oma esimese sõnumi. Mida sa teed?

Esiteks, ärge saatke sõnumeid lihtsalt pimesi: peate kohandama sõnumi vastavalt oma eesmärkidele ja inimesele, kellele kirjutate. Sa ei taha ilusale naisele füüsilist komplimenti teha, sest see ei avalda talle suurt mõju. Samuti ei taha te kiusata kedagi, kes kohtab, nagu ta poleks kõige enesekindlam inimene. Sõnumite saatjate puhul ärge olge üleliia flirtiv, sest see võib nende BS-detektori kohe tööle panna. Selle asemel tehke mehele mitteseksuaalne kompliment ja näidake üles huvi millegi vastu tema profiilist. Poisid, lugege ka seda viimast lauset – see kehtib mõlemat pidi.

Terve mõistus läheb siin kaugele: lugege nende profiili.

Proovige leida midagi, millest enamik inimesi võib-olla kahe silma vahele jäi. Kas talle meeldib ebaselge film, mida olete ka näinud? Kas ta on käinud riigis, mida sa armastad? Kas ta omandab kraadi erialal, mille kohta teil on teadmisi? Leidke midagi, millest saate kinni haarata ja mida saate kasutada, olgu see siis konkreetne teave või lihtsalt saadav meeleolu. Kohandage oma sõnum selle järgi. Mõne sõna ja ühe või kahe pildi põhjal on raske kedagi välja mõelda, kuid peate õppima oma instinktidega hakkama saama. Kahjuks tuleb see ainult harjutades ja mida rohkem sõnumeid saadate, seda paremini saate.

Veebis tutvumine on täpselt sama, mis tavapärastel viisidel kohtumine – see on puhtalt numbrimäng ja mida kiiremini sa sellest aru saad, seda parem. Mida rohkem sõnumeid välja saadate, seda rohkem vastuseid saate. Samuti on uuringud näidanud, et parim aeg sõnumi saatmiseks on pühapäeva pärastlõuna. See on aeg, mil inimestel on üldiselt igav ja nad on arvuti taga ja otsivad natuke kaaslast pärast eelmisel õhtul ebaõnnestunud katseid kellegagi kohtuda.

4. Kuidas saada esimene kohting pärismaailmas

Kasutatavast tutvumisportaalidist lahkumiseks on kaks peamist viisi: esimene viis on aeglasem protsess, kuid see on tõenäoliselt kõige turvalisem valik, samas kui teine ​​on väga “kõrge risk-kõrge tasu”, kuid kui see on tehtud, on see kiireim meetod. õigesti.

Valik number 1

Aeglasem meetod on usalduse ja suhtluse loomine. Parim viis selleks on soovitada kohtingusaidilt eemalduda isiklikuma suhtlusviisi juurde. Saate kasutada Facebooki Messengeri, Telegrami, Viberit või WhatsAppi. Facebooki eeliseks on see, et saate parema ülevaate sellest, kes nad on, näete rohkem fotosid, saate teada, millistes suhtlusringides nad viibivad. See on pisut jälitav, kuid pidage meeles; nad näevad kõike ka teie profiilil, nii et see on õiglane vahetus.

Telegram on põhimõtteliselt kiirsuhtlusteenus, mis on saadaval iPhone’is, Androidis ja Windowsis ning see hõlmab üksteise telefoninumbritega kauplemist. Siit saate kogu päeva jooksul üksteisele sõnumeid saata ja see on suurepärane viis lõbutsemiseks. Kui olete loonud veidi rohkem usaldust, saate seejärel üle minna telefoniga rääkimisele – te olete niikuinii üksteise number olemas, nii et see on mõistlik.

Valik number 2

Soovi korral võite selle kõik vahele jätta ja minna lihtsalt kohtumisele. Selle tõhusaks tegemiseks peate kasutama oma tervet mõistust ja soovitama seda õigel ajal.

Tavaliselt räägivad inimesed sellest sellisest sõnumist nagu “sa tundud päris hämmastav, peaksime varsti kohtuma”. See on väga ebamäärane ega sunni neid kohe vastust andma, kuid näitab, et teie eesmärk on kohtuda, mitte uut kirjasõpra. Kui vastus on kuidagi positiivne, siis minge edasi ja soovitage kohting.

Pidage meeles: seni, kuni te üksteisega vestlete, on huvi endiselt olemas. Ärge laske end heidutada esialgsest “ei”-st, sest see võib tähendada kõike alates murest kellegagi veebis kohtumise pärast kuni lihtsalt tööga hõivamiseni. Jätkake selle suhte loomist ja ärge mingil juhul nurisege selle üle. Aktsepteerige iga otsus ja näidake, et mõistate. Olge kannatlik ja lugupidav.

Siin saate alati naasta 1. valiku juurde.

5. Mõned olulised punktid, mida meeles pidada

Olete kahtlemata näinud neid tabloidide Interneti-kohtingu õuduslugusid, kuid need on nii haruldased, et ei tasu isegi muretseda. Internetis kellegagi kohtumine on tõenäoliselt kõige turvalisem kohtlemisviis. Ütlen seda sellepärast, et teil on võimalus enne esimest kohtingut kõike nende kohta vaadata, mida te ei saa teha, kui kohtute kellegagi baaris või klubis. Kui tööandjad saavad potentsiaalsete töötajate kontrollimiseks Internetti kasutada, saate sama teha.

Pooleldi seotud märkusega veenduge, et teie nähtud fotod on ehtsad. Kui te ei näe nende Facebooki lehte või kui tema tutvumisprofiilil on ainult 1 foto, siis võite paluda näha veel mõnda fotot. Mina isiklikult ei kohtu kunagi kellegagi, kui ma pole nende fotosid hästi vaadanud. See ei ole sugugi pinnapealne, see lihtsalt vähendab võimalust sattuda kohtuma kellegagi, kes on tema fotost 50 naela raskem või üritab end mingil moel pidada ilusamaks, kui ta tegelikult on.

Võite märgata võltsprofiili miili kaugusel; see on tõesti lihtne. Kui on ainult 1 foto kellestki, kellel on keskmisest parem välimus, vähe profiiliteavet, mainitakse mingil viisil seksi või kasutatakse koos tema ees- ja perekonnanime, siis liikuge edasi. See ei ole vaeva väärt. Samamoodi, poisid: nagu teate, naised tavaliselt esimest sõnumit välja ei saada, nii et kui saate sõnumi tõeliselt kuumalt naiselt ja tunnete end selle pärast rahutult, vastake julgelt, kuid olge ettevaatlik – kontrollige neid käivitavaid märke, mida just mainisin. ja kasuta oma instinkte ja intuitsiooni.

Tüdrukud: saate sõnumeid poistelt, kes paluvad seksi. See juhtub, seega on parem, kui olete sellest algusest peale teadlik. Enamik neist meestest on kahjutud ja neil puuduvad lihtsalt sotsiaalsed oskused. Parim viis nendega tegelemiseks on üldse mitte vastata, isegi mitte viisakalt “ei aitäh”. Vastake ainult neile meestele, kes on avasõnumile pisut mõelnud.

Nii et see on kõik. Veebitutvumine on pisut hirmutav, kui te pole seda kunagi varem teinud, kuid loodetavasti piisab sellest juhendist (mis hõlmab põhitõdesid) alustamiseks ja kui järgite meie nõuandeid oma terve mõistuse ja instinktide kasutamise kohta, suurepärane aeg. Olete teretulnud nende tutvumisportaalidega alustada.

Jagage teistega :)

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top