Tutvumiskuulutused

Oled otsimas kaaslast või sõpra? Siin on koht, kus saad oma soovid ja tutvumiskuulutused jagada kogukonnaga täiesti tasuta! Olgu sul eesmärgiks leida romantiline partner või lihtsalt keegi, kellega jagada ühiseid huvisid, on meie platvorm ideaalne koht suhtluselamuse alustamiseks.

Oluline märkus: Keelatud on postitada ebaseaduslikku sisu. Kõik ebaseaduslikud tegevused või sisu kandvad kuulutused teatatakse viivitamatult politseile!

 

Lisage oma kuulutus > ja alusta oma teekonda sõprade või armastuse leidmiseks juba täna!🥰

Aavo ..

Olen 69 aastane mees Elva vallas Tartumaalt .Elan oma majas olen maiantuslikuld kindlustatud .Tutvun 58-68 aastase naisega.Vanus ei ole kivis.Kooselu eesmärgil.info 53408054.

Aavo .. Loe edasi »

Maa naine Sirtsu

Olen 66 aastane lesk talu perenaine kes otsib oma tallu korraliku peremeest sobivas vanuses kes ei suitseta ja omab kindlasti autot Ise elan saare peal elu kohta ma ei vaheta Tallu on väga kiiresti peremeest vaja kes aitaks talu töödes ja kellele meeldivad loomad telefon on 56782653

Maa naine Sirtsu Loe edasi »

Otsin seltsilist

Otsin seltsilist. Lihtsalt seltsilist. Soovitavalt naisterahvast. Meesterahvas peab leppima eraldi õuemajas elamisega. Annan eraldi toa metsamajas. Võimalik tegeleda looduslähedaste tegevustega kasvuhoone, mesindus, metsloomade ja – lindude pildistamine filmimine võib aga ka niisama pilvi ja päikest vaadates päeva õhtusse veeretada. Olemas teleskoop tähistaeva vaatlemiseks. Lääne -Virumaa lõunaosas. Täielikus eraldatuses. [email protected]

Otsin seltsilist Loe edasi »

Scroll to Top