flirtic

Flirtic

Flirtic.ee on online-tutvumisleht, mis ühendab Eestis vallalisi omavahel. Veebisait pakub inimestele platvormi profiilide loomiseks, potentsiaalsete partnerite otsimiseks ning üksteisega suhtlemiseks sõnumivahetuse ja muude funktsioonide kaudu. Flirtic.ee kasutab ainulaadset vastete leidmise algoritmi, et soovitada potentsiaalseid vasteid kasutajate eelistuste, huvide ja saidil käitumise põhjal.

Veebisait pakub mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas mängu nimega “Kohtumised”, kus kasutajad saavad anonüümselt hinnata teiste kasutajate fotosid “kuumadeks” või “mitteteks” ning vastastikused vasted avalikustatakse alles siis, kui mõlemad pooled avaldavad huvi.

Flirtic.ee pakub ka tasulist liitumisteenust, mis pakub kasutajatele lisavõimalusi ja eeliseid, näiteks võimalust näha, kes on tema profiili vaadanud, ja piiramatut sõnumivahetust. Üldiselt on Flirtic.ee Eestis populaarne ja väljakujunenud tutvumissait, mis pakub inimestele lõbusat ja turvalist keskkonda potentsiaalsete partnerite leidmiseks ja suhete loomiseks.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga